WILO Türkiye

Başkalarıyla paylaş

Bize nasıl ulaşabilirsiniz

WILO Pompa Sistemleri A.Ş.

Orhanlı Mah. Fettah Başaran Cad. No:91 Tuzla, 34956, İstanbul

Bize ulaşmak için

0216 250 94 00

Pazartesi – Cuma

08:00 - 17:30

Değerli WILO Dostları,

Hayatın olduğu her yerde mutlaka bir pompaya da ihtiyaç vardır. Çünkü pompalar, suyu sirküle eden teknolojileriyle modern hayatın gizli kahramanlarıdır. Günümüzde pompaların suyu taşımakla birlikte farklı sorumlulukları da bulunuyor. Entegre oldukları sistemlerde enerji verimliliği sağlamaları, bu sorumlukların başında geliyor. Enerji verimliliği artık ülkelerin gelişmişlik düzeylerini gösteren başlıca kriterlerden biri haline geldi. Biz de Wilo olarak üstün teknolojili, enerji verimli ürünlerimizle bu yeni dünya vizyonuna katkı sağlıyoruz. 2017’de piyasaya sunacağımız yeni ürünlerimizde de teknoloji, kullanım kolaylığı ve enerji verimliliği özellikleri bir arada bulunacak.

Pompa sistemleri sektörünün en köklü markası olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde inşaat sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alıyoruz. 150 yılık geçmişimiz ve sahip olduğumuz paha biçilmez deneyim sayesinde birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza güven veriyoruz. 25 yıldır faaliyet gösterdiğimiz Türkiye’ye baktığımızda da sektörün en prestijli projelerinde “Wilo imzası” bulunuyor. Bizlere gurur veren bu başarı tablosunu, markamızın gücü ile birlikte yenilikçi bakış açımız ve hızlı hareket edebilme kabiliyetimizle yarattık. Farklı bir DNA’mız var. Merkez çalışanlarımız, bayilerimiz ve servislerimizle, yani tüm Wilo ailesi olarak aynı hedefe ortak bir heyecanla koşabiliyoruz. Sektörün özenerek baktığı bir organizasyon yapısına sahibiz. Değişimlere hızlı bir şekilde entegre olabiliyoruz.

Wilo olarak 2016’yı sektördeki rekabet gücümüzü daha da artırdığımız bir yıl olarak geride bıraktık. Bu arada insan kaynağımız da 25 yıl içinde istikrarlı bir şekilde büyüdü. Merkez çalışanlarımız, 35 bayimiz ve 75 yetkili servisimiz ile yaklaşık 1000 kişilik büyük bir aile olduk. Yeni yılda kendimize yeni bir yol haritası çizmek istedik. Bugüne kadar Wilo’yu pazarda güçlü kılan işleri aynı konsantrasyonla yapmaya devam edeceğiz. Öte yandan büyümemize ivme kazandıracak ve bize değer katacak yeni kanallara yoğunlaşacağız.  

2017’de çıkacağımız ve yeni müşterilerle tanışacağımız bu heyecan verici yolculuğun Wilo grubunun sinerjisini güçlendireceğine inanıyorum.

Fark yaratan karakterimizle sektörün devler liginde üst sıralarda yer almaya devam edeceğiz.

25 yıldır yanımızda olan tüm Wilo dostlarımıza destekleri ve işbirlikleri için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Ercüment Yalçın

Türkiye Genel Müdürü / Yakındoğu Bölge Müdürü

Wilo SE

Başkalarıyla paylaş

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Hafta içi: 08:00 - 17:30

T 0216 250 94 00

F 0216 250 94 01

Genel Müdürden Mektup

Wilo Türkiye olarak, Wilo'nun tüm dünyada elde ettiği deneyimi yıllrdır ülkemizde gururla ve başarıyla taşıyoruz.

Pioneering for You