Satış Sonrası Hizmetler

Başkalarıyla paylaş

Bize nasıl ulaşabilirsiniz

WILO Pompa Sistemleri A.Ş.

Orhanlı Mah. Fettah Başaran Cad. No:91 Tuzla, 34956, İstanbul

Bize ulaşmak için

0216 250 94 00

Pazartesi – Cuma

08:00 - 17:30

Devreye Alma

En başından emniyet

Profesyonel başlangıç

Devreye alma, bir Wilo ürününün veya ürün grubunun, bağlı bulunduğu mekanik ve elektrik tesisatı sistemi içindeki işlevine (çalışmasına) başlamadan önce, firmamız tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluşun personeli tarafından gerekli kontrollerinin yapılarak çevre ve çalışma koşullarının uygunluğunun saptanması, her türlü ayarların yapılarak ilk çalıştırılmasının sağlanması, işlevini düzgün bir şekilde yerine getirdiğinin görülmesi ve bunun işletmeye alma ve devir teslim formunun doldurularak ve müşteriyle karşılıklı olarak imzalanarak saptanması prosedürüdür.

Müşteriyle özel anlaşma yapılmamış durumlarda, işletmeye alma hizmeti müşteri için ücretsizdir. Devreye alma hizmeti ve ürünlerin müşteriye devir teslimi, ilgili formun doldurulması ve müşteriyle beraber karşılıklı imzalanmasıyla tamamlanmış olmaktadır.

Tüm devreye alma çalışmaları en yeni teknoloji kullanılarak yapılır. Sonrasında ürün, işlev testinden ve test çalışmalarından geçirilir. Test sonuçları, kontrol listesi şeklinde sizin için kayıt altına alınır. Devreye alma işlemi yukarıda belirtilen şekilde yapılmamış ürünlere, firmamızın garanti ve satış sonrası hizmet verme zorunluluğu yoktur. 

Süpervizörlük Hizmeti

Pompa, sistem içerisindeki bir bileşendir. Ancak tüm tesis ile birlikte faaliyete girdiğinde gücünü gösterebilir. Satışı yapılan ürünlerimizin uygulama alanında nasıl yerleştirileceği, diğer tesisat ekipmanlarıyla nasıl ilişkilendirileceği, kullanılacak boru, armatür, bağlantı elemanı, elektrik kabloları vb. ekipmanın seçimi gibi konularda danışmanlık yapmak ve hatta bu ürünlerin tesisat montajı yapılırken başında durarak bir nevi kontrolörlük yapmak süpervizörlük hizmetinin kapsamını oluşturmaktadır. Süpervizörlük hizmeti isteğe bağlıdır ve ücrete tabidir. Süpervizörlük hizmeti almak isteyen müşterilerimiz merkezimize veya ilgili kardeş kuruluşumuza başvurarak hizmetin kapsamını, zamanını, yerini ve bedelini belirlemelidir.

Avantajlarınız:

  • Wilo ilk çalıştırma protokolü
  • Kumanda için faaliyet odaklı eğitim
  • Kurulum aşamasında şantiye danışmanlığı
  • Tesis ve organizasyon veri föyü
Başkalarıyla paylaş

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Hafta içi: 08:00 - 17:30

T 0216 250 94 00

F 0216 250 94 01

Pioneering for You