Satış Sonrası Hizmetler

Başkalarıyla paylaş

Bize nasıl ulaşabilirsiniz

WILO Pompa Sistemleri A.Ş.

Orhanlı Mah. Fettah Başaran Cad. No:91 Tuzla, 34956, İstanbul

Bize ulaşmak için

0216 250 94 00

Pazartesi – Cuma

08:00 - 17:30

Bakım ve Onarım

Tedbirli olmanın avantajları

Yüksek konfor, düşük maliyet

İşletmeye alma prosedürü doğru olarak tamamlanmış ürünlerimize garanti süresince ve sonrasında her türlü satış sonrası hizmeti verilmektedir.
İşletmeye alma hizmetini gerçekleştirmiş olan kuruluşumuz, hizmet verdiği müşterisinin "Garanti ve Satış Sonrası Hizmetlerinden" sorumlu ve yetkili duruma gelmektedir. Dolayısıyla müşterilerimizin herhangi bir hizmet gereksinimi olduğunda, önce ürününü işletmeye almış olan kuruluşumuza başvurması gerekir.

Alınan hizmetle ilgili bir gecikme, tatminsizlik vb. bir durum olursa, müşterilerimiz merkez firmamızın servis grubuna da direkt başvurabilir. Verilen servis hizmetinin ücreti şu kriterlere göre belirlenmektedir: Şehir içinde verilen "Genel Bakım Hizmeti" için sadece "Servis Çağrı Ücreti" alınır. Şehir dışına verilen "Genel Bakım Hizmeti" için ayrıca "Yol Ücreti" alınır.
Konaklama gereken durumlarda ek olarak "Konaklama ve Harcırah Ücreti" alınır. Yerinde verilen parça değiştirme ve onarım hizmetleri için yukarıda açıklanan ücretlere, kullanılan sarf malzemeleri ve yedek parçaların fiyatları eklenir. Servis merkezimize götürülerek veya gönderilerek yaptırılan onarım hizmetlerinde oluşan nakliye giderleri müşterimiz tarafından karşılanır. Müşterilerimiz, servis hizmetlerimizle ilgili güncel ücret tarifesini merkez firmamızdan veya servis kuruluşlarımızdan öğrenebilirler, teklif isteminde bulunabilirler. Birçok ürünümüzün kullanıldığı kapsamlı uygulamalarda, müşterilerimizle yaptığımız "Periyodik Servis Hizmeti Sözleşmesi" çok olumlu olmakta ve bu hizmet, müşterilerimize işletim emniyetinin sağlanmasının yanı sıra, önemli boyutlarda işletim ekonomisi de getirmektedir.

Avantajlarınız:

  • Yüksek işletim güvenilirliğinin sağlanması
  • Sabit fiyatlı bireysel servis paketleri
  • DIN, EN, BGB ve AGB uyarınca yüksek standartlar
  • Kontrol listesine göre uygulama
  • Wilo tarafından planlama ve organizasyon
  • Denetim zamanları arasındaki ziyaretler ücretsizdir
  • Güncel denetim durumunun tanımı
Başkalarıyla paylaş

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Hafta içi: 08:00 - 17:30

T 0216 250 94 00

F 0216 250 94 01

Pioneering for You