Pompa seçimi

Başkalarıyla paylaş

Bize nasıl ulaşabilirsiniz

WILO Pompa Sistemleri A.Ş.

Orhanlı Mah. Fettah Başaran Cad. No:91 Tuzla, 34956, İstanbul

Bize ulaşmak için

0216 250 94 00

Pazartesi – Cuma

08:00 - 17:30

App

„Wilo asistanı“ – Pompa dünyası bir "App"te

„Wilo asistanı“ yüksek verimli pompa tekniği dünyasını artık iPhone®, iPad® ve iPod touch® üzerinden de sunuyor. Ücretsiz App, şimdiye kadar sadece yazılı dokümanlarda veya internette yer alan bilgileri ve işlevleri artık cebinize taşıyor. Kullanımı kolay mobil bir uygulama olarak size planlama, müşteri danışmanlığı ve kurulum sırasında destek sağlar. Ayrıca ısıtma, klima ve sıcak kullanma suyu sirkülasyonu için düşük güç tüketimli, tasarruflu ve çevre dostu pompa tekniği için çok sayıda yararlı satış argümanı bulabilirsiniz.

İnternet veya WLAN üzerinden kolay erişim

„Wilo asistanı“ kullanıcının, doğru ürün bilgilerinin yanı sıra pompa tekniği ile ilgili bilgilere ulaşmasını sağlar. Veri içeriklerinin ve işlevlerin büyük bir kısmı iPhone'a yüklenir ve bu sayede internet veya WLAN bağlantısı olmadan da yararlanılabilir. Kullanıcı böylelikle veri hacmini boşa kullanmaz ve bulunduğu noktadaki bağlantı koşullarından bağımsızdır.

„Wilo asistanı“ aşağıdaki işlevleri sunar:

 • Isıtma ve sıcak kullanma suyu pompaları için etkileşimli parça değiştirme kılavuzu: Sadece değiştirilecek olan pompanın adını girin ve anında en uygun, verimliliği yüksek Wilo yedek pompa tavsiye edilsin. Tavsiye hazırlanırken 1975'den sonra üretilen, piyasada bulunan binlerce eski pompa dikkate alınır.
 • Tasarruf hesaplayıcısı: Regülasyonsuz bir ısıtma pompasına kıyasla elektrik tasarruflu, yüksek verimli Wilo pompasının kullanılması halinde olası elektrik masrafı ve CO2 tasarruf potansiyelini hesaplar
 • Islak rotorlu pompalara ilişkin özet katalog: Wilo ıslak rotorlu pompalar için katalog tarifinin görüntülenmesi
 • Pompa planlama: İstenen pompa çalışma noktası belirtildikten sonra (m³/h cinsinden debi Q ve m cinsinden basma yüksekliği H) Wilo sunucusu, pompa planlama bilgisini alır ve saniyeler içinde uygun olan Wilo pompasını önerir.
 • Wilo ürün arama: Wilo ürün arama işlevi ile, ürün adını veya kalem numarasını girerek doğrudan ilgili ürün serisi tarifine ulaşabilirsiniz.
 • Pompa el kitabı: Isıtma pompaları ile ilgili temel bilgilerin özeti
 • İpuçları ve püf noktalar: Isıtma tesisatlarının ve sıcak kullanma suyu sirkülasyon tesisatlarının optimizasyonu için ipuçları ve püf noktalar
 • El feneri: LED, açılıp kapatılabilir! Daha eski modellerde iPhone ekranı beyaz yanar.
 • Birim hesaplayıcı: En önemli fiziksel birimleri dönüştürür
 • Haberler: Yetkili bayiler ve TGA planlayıcılar hakkında güncel bilgiler
 • İletişim: Wilo muhatabına hızlı bağlantı
Başkalarıyla paylaş

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Hafta içi: 08:00 - 17:30

T 0216 250 94 00

F 0216 250 94 01

ipad Uygulaması

Pioneering for You